Facebook Slingshot Uygulamasını Yayınladı

Sosyal medyanın popülaritesi Facebook, Snapchat’e rakip olacak uygulaması Slingshot (sapan) isimli uygulaması sessiz sedasız iOS ve Android kullanıcıları için yayınlandı. Facebook Slingshot uygulamasını yayınladı. Uygulama yayınlamasına yayınlandı, peki nedir Slingshot?

Facebook kullanıcıları Slingshot uygulaması ile nelere sahip olacak diyorsanız yazımızı okumaya devam edelim. Öncellikle Facebook bildiğiniz gibi gelecek vaat eden uygulamaları gördüğünde ya satın almaya çalışır ya da aynısından yapmaya çalışır. Facebook Snapchat uygulamasının potansiyelini görmesi ile birlikte önce Snapchat’i satın almaya çalışması, ancak satın alamayınca Facebook Camera ve Facebook Poke uygulamalarını birer birer kapatarak Slingshot uygulamasının doğuşuna zemin hazırlamış oldu.

Slingshot Uygulama

Slingshot Uygulama

Snapchat’i satın almayı başaramayan Facebook böylelikle ona benzeyen Slingshot uygulamasını hem App Store hem de Google Play uygulama mağazalarında yayınladı.

Merakla Beklenen Slingshot Nedir?

Facebook tarafından geliştirilen ve yayınlanan Slingshot uygulaması popüler fotoğraf ve kısa video paylaşım uygulamaları Instagram, Vine ve bu uygulamaya en yakın olan Snapchat karışımı bir uygulamadır. Kullanıcılar arasında fotoğraf alışverişi yapabileceğiniz bir platform olan Slingshot, diğer uygulamalardan farkı ise karşı taraftaki kullanıcının fotoğrafını görüntülemek için sizinde ona fotoğraf gönderme zorunluluğunuz olması.

Snapchat’e rakip olacak dediğimiz Slingshot uygulamasının diğer bir özelliği ise gönderileriniz kendi kendine yok olmaması. Snapchat üzerinden gönderilen fotoğrafın saniyeler içerisinde yok olması sebebiyle kullanıcıların birçoğu uygulamaya olumlu tepkiler veriyor. Ancak bazı kullanıcılar bu özellikten rahatsız bu tepkileri ölçen Slingshot ise kişi paylaştığı fotoğrafı istediği zaman silebiliyor.

Fotoğraflar üzerinde özel bir düzenlenme imkanı sunan Slingshot sayesinden video, fotoğraf ve metinleri daha süslü bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Slingshot Tanıtım Videosu

Slingshot uygulamasını ücretsiz olarak iOS cihazlar için buradan, Android cihazlar için ise buradan sahip olabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status