Facebook’a Video Reklamları Geliyor

Sosyal paylaşım platformu Facebook kullanıcılarını ilgilendirecek bir haberimiz var. Facebook’a video reklamları geliyor. Facebook, aldığı radikal kararlarla kullanıcılarına çeşitli reklam gösterimi sunuyor. Bu reklam gösterimlerine yeni bir yöntem daha önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

Facebook Video

Facebook Video

Sosyal ağ platformunun yeni reklam yöntemi ise video içerisinde otomatik olarak oynatılacak reklam seçeneklerinin gelecek olması. Eğer söylentiler doğru çıkarsa artık Facebook videolarında reklam görebileceğiz.

Video içerisinde çıkacak olan reklamların en ilginç boyutuysa gösterilen reklamın kapat butonu olup olmayacağı. Eğer bu söylentilerde doğruysa reklamları geç diye bir butonun olmayacağı yer alıyor. Bu üzücü haberin yerine ise sevindirici bir haberimiz daha var.

Facebook, video içerisine koyacağı reklam seçeneğini ise mobil kullanıcılar sadece Wi-Fi bağlantısı üzerinden bağlandıklarında görebilecekler. 3G ve LTE bağlantılar üzerinden izlenen videolar da reklam gözükmeyecek olması şimdilik sevindirici bir haber olduğunu söyleyebiliriz.

Facebook üzerindeki videolara gelecek olan, video önü reklam seçeneğini nasıl karşılıyorsunuz? Bu konu hakkındaki kuşkularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status