Facebook’ta Gönderilen Paylaşımları Düzenleme

Facebook’a gelen yeni güncellemeyle artık paylaşımlar düzenlenebilecek. Kullanıcıların en çok sorun yaşadığı sorunlardan bir tanesi olan paylaşılan içeriği tekrar düzenleme yapılamaması kullanıcıları zor durumda bırakıyordu. Yeni güncellemeyle birlikte artık kullanıcılar paylaştıkları yazıları tekrar gözden geçirip düzenleyebilecek.

Facebook’ta Gönderilen Paylaşımları Düzenleme

Facebook durumunda paylaşılan içerikler bundan önce düzenlenmiyordu. Bu da kullanıcıları mağdur bırakıyordu. Yeni güncellemeyle birlikte artık paylaşımlar düzenlenebilecek.

Facebook Mesaj Düzenleme

Facebook Mesaj Düzenleme

Deneme olarak yazdığımız kelimeyi, paylaşımın sağ üst köşesine geldiğimizde “Gönderiyi Düzenle ” sekmesine tıklayıp, tekrar gönderiyi düzenleyebiliyoruz.

Öncelikle paylaşımı düzenlemek için “Gönderiyi Düzenle” diyoruz ve karşımıza bir önceki paylaştığımız mesaj geliyor. Dilersek bu mesaja devam edip kelime ekleyebiliriz veya silip tekrar yeni bir mesaj oluşturabiliriz. Düzenlediğimiz veya yeni oluşturduğumuz mesajı kaydetmek için “Düzenlemeyi Bitir”  diyoruz. Böylelikle daha önce gönderdiğimiz mesaj düzenlenmiş oluyor.

Facebook Paylaşım Düzenleme

Facebook Paylaşım Düzenleme

Bu özelliğin sayesinde artık istenmeyen veya istek dışı gönderilen mesajlar istek doğrultusunda düzenlenebilecek. Böylelikle kullanıcıdan habersiz oluşturulan mesajlar tekrar düzenlenip paylaşılabilecek.

2 Yorumlar

  1. Cemal Gören 3 sene önce
  2. sinem 2 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status