Facebook’u Skype Üzerinden Kullanın

Yavaş yavaş alıştığımız ülke dışında popüler olmasına rağmen ülkemizde Messenger’ın kapanmasıyla kullanılmaya başlanan Skype için sizlere yeni bilgilerimiz var. Görüntülü ve sesli görüşme programı Skype ile popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabını Skype ile birlikte kullanımını göstereceğim.

Facebook’u Skype Üzerinden Kullanın

Facebook ile Skype Hesaplarını Bağlama

Facebook ile Skype Hesaplarını Bağlama

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’u üçüncü parti yazılım kullanmadan Facebook arkadaş listenizi Skype üzerine ekleyip konuşabilirsiniz. Hatta dilerseniz Skype ana sayfası üzerinden Facebook durumlarını beğenip yorum bile yapabilirsiniz.  Aslında bu uygulama ile bazı şirketlerdeki Facebook yasaklarından etkilenmiş olmayacaksınız. Şimdi aşağıda bulunan görsellerin yardımıyla Facebook hesabını Skype ile bağlantısını yapalım.

Skype Üzerinden Facebook Hesabına Giriş Yapmak

Skype Üzerinden Facebook Hesabına Giriş Yapmak

İlk olarak Skype oturumunu açınız. Skype üzerindeki “Kişiler”  – “Kişi Listesi” -“Facebook” sekmesine tıklayınız. İşlemin ardından Skype kişiler ekranında çıkan “Facebook’a Bağlan” butonu tıklayıp, Facebook hesabınıza giriş yapınız. Hesabınıza erişim yapılması için sizden istenilen Skype uygulamalarına erişim izni veriniz.

Skype İle Facebook Hesabını Ortak Kullanım

Skype İle Facebook Hesabını Ortak Kullanım

Verilen iznin ardından artık Skype ile Facebook hesabınız entegre halinde. Artık Skype üzerinden Facebook arkadaşlarınız ile hem konuşup hem durum güncellemelerini görüp beğenebilirsiniz. Ayrıca yine Skype üzerinden paylaşılan bağlantılar hakkında yorum bile yapabilirsiniz.

Skype

2 Yorumlar

  1. doğa 7 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status