Far Cry 4 Yolda

Far Cry 4 Yolda, Almanya merkezli Crytek firması tarafından geliştirilmiş içerisinde üç Türk yazılımcıları barındıran, Ubisoft tarafından 23 Mart 2004’te Microsoft Windows için satışa sunulan açık dünya oyunlarından bir tanesidir.

İlk oyunu 2004 yılında yayınlayan Ubisoft, ardından 2. Serisi Far Cry 2’i 2008 tarihinde satışa sundu. Uzun aradan sonra 29 Kasım 2013’de Far Cry 3 satışa sunuldu. Yeni oyun Far Cry 2’in devamı niteliğinde olsa bile iki oyun senaryo olarak birbirinden ayrı hareket etmektedir.

Far Cry 3 ile oyun sevenlerin karşına çıkan Ubisoft olumlu tepkiler karşısında oyunun devam edeceğini açıklar nitelikte bilgiler sunmaktan kaçınmadı.

Ubisoft yetkilisi Tony Key; “ Far Cry büyük bir marka ve hak ettiği değeri alıyor. Far Cry 3 hepimizi heyecanlandırdı. Açık dünya oyunlarına aşırı talep var. Çok yakında bu seriye yenisini ilave edeceğiz. Çünkü tüketicilerin isteği olduğuna inanıyorumdedi.

Ton Key açıklamasının ardından Far Cry 4 için geri sayım başladı. Far Cry 3 ile 6 milyondan fazla satışa ulaşan Ubisoft, Far Cry 3 için sonradan piyasaya sürdüğü Blood Dragon paketiyle, Ubisoft tarihindeki, “en kısa sürede, en çok satan” indirilebilir paket olmayı başarmıştı.

Tüm bu gelişmelerin ardından Far Cry 4’ün çıkış tarihi, ne zaman duyurulacak.

Far Cry 4 hakkında düşünce/fikirleriniz bizler için önemli olup, Far Cry 4 hakkında aşağıda yorum yapabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status