Farming Simulator 15 Türkçe Olarak Geliyor

Giants Software tarafından geliştirilen tarım simülasyon oyunu Farming Simulator 15 Türkçe olarak geliyor. Ayrıca merakla beklenen çiftçilik simülasyon oyunu Farming Simulator 15’in çıkış tarihide açıklandı. Focus tarafından yayınlanacak olan Farming Simulator 15, ilk olarak PC platformuna 30 Ekim tarihinde aralarında Türkçe dil desteğinin de yer aldığı İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Hollandaca, Lehçe, Çekçe, Macarca, Rusça, Japonca, Çince ve aralarında Korece‘nin de yer aldığı 15 dil desteği ile çıkacak.

Farming Simulator 15 Turkce

Farming Simulator 15 Türkçe

Farming Simulator 15, 30 Ekim’de PC kullanıcılarının beğenisine sunulmasının ardından, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One konsalları sahipleri ise biraz daha bekleyecek. Giants Software, Farming Simulator 2015 oyununu konsollar için ne zaman çıkacağı hakkında net bir tarih vermese de, en erken tarih olarak 2015 yılını gösteriyor.

Farming Simulator 15 Tanıtım Vidoesu

Daha önceki sürümlere göre geliştirilmiş grafiklere ve fizik motoruna sahip olan Farming Simulator 15 daha gerçekçi bir oyun imkanı sunuyor. Birçok yeni tarım araçlarının yanı sıra 15 kişiye kadar olan multiplayer desteği ile arkadaşlarınızdan yardım alabileceksiniz. Şüphesiz Farming Simulator 15’in Türk kullanıcılarına en büyük yeniliği ise, oyuna Türkçe dil desteğini sunması oluyor. Türkçe dil desteğine sahip olan Farming Simulator 15 oyununu buradan ön sipariş verebilirsiniz.

Farming Simulator 15 Resim Galeri

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status