Football Manager 2014’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Sports Interactive tarafından geliştirilen, SEGA tarafından yayınlanan futbol menajerliği simülasyon oyunu Football Manager 2014’ün çıkış tarihi açıklandı ve ön siparişe konuldu. Diğer sürümlere göre daha fazla özelliğe sahip olacak Football Manager 2014, bir önceki sürümde olduğu gibi yine Türkçe dil desteği içeriyor. Ayrıca FM2014 PC, Mac’den sonra Linux platformu için de çıkacak.

Football Manager 2014 Türkçe Olarak Geliyor

Football Manager 2014 Türkçe Olarak Geliyor

Geçtiğimiz günlerde Sports Interactive’in Stüdyo Direktörü Miles Jacobson FM2014’ün çıkış tarihi açıklaması için çok sık mesaj geldiğini belirtmişti. Bu sözlerinin ardından FM2014’ün resmi çıkış tarihi açıkladı.

İşte şimdi tam da o noktadayız, çıkış tarihinin 31 Ekim olduğunu açıklamaktan ve oyunculara Football Manager 2014’ün resmi çıkış tarihinden iki hafta önce Beta versiyonunu oynama şansı verecek olan ön sipariş imkanını sunan yeni mağazaları duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Ayrıca Türkiye’deki oyuncularına seslenen Miles Jacobson;

Türkiye’deki oyuncuların bir kez daha Türkçe dil desteği ile sunacağımız Football Manager 2014’te yaptığımız tüm geliştirmeleri ve yeni özellikleri de beğeneceğini umuyoruz”.

Tam Ekran Desteği

Maç içerisinde Football Manager 2014’te tam ekran desteği geliyor.

Linux Uyumluluğu

PC ve Mac platformundan sonra ağına Linux platformuna katan Football Manager 2014 artık oynanabilecek.

Bulut Depolama Kaydı

Steam’in en çok sevilen yönlerinden bir tanesi olan bulut depolama sistemi artık Football Manager 2014 Steam entegresiyle kariyerlerine bağlanıp istekleri bilgisayardan kaldıkları yerden devam edebilecekler. Ayrıca Windows, Mac ve Linux platformları fark etmezsizin istedikleri platformdan oynayabilecekler. Bununla da sınırlı kalmayıp Steam Workshop entegrasyonu sayesinde oyuncular içeriklerini diğer menajerlerle paylaşabilecek.

Football Manager 2014 Tanıtım Videosu

Diğer serilerinden farklı kılan noktasına değindiğimizde Football Manager 2014 1000’in üzerinde yeni geliştirilmiş yeni özellikle geliyor olması oyun severleri pek memnun edeceğe benziyor. FM2013’te olduğu gibi Football Manager 2014’ün de Türkçe dil desteği ile 31 Ekim tarihinde raflardaki yerini alıyor.

 

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status