Football Manager 2015 Çıkış Tarihi Açıklandı

Futbol Menajer oyunlarının efsanevi oyunlarından Football Manager 2015 çıkış tarihi açıklandı. Sports Interactive tarafından geliştirilen ve  SEGA tarafından yayınlanan futbol menajerliği oyunu hakkında yeni detaylar da belli oldu. Bu yılki oyunun en dikkat çekici özelliği ise, 3D maç motorunda da iyileştirilmelere gidilmiş olması. Tabii bu iyileştirmeye göre FIFA tarzı bir oyun beklememek gerek. Ayrıca geliştirici şirket, stat konusunda da birçok yenilik eklemiş. Oyunda diğer bir merak edilen ise, oyuna gelecek olan yeni arayüz. Bu arayüzün eskine nazaran pek fazla bir değişiklik içermediğini belirtelim.

FM 2015

FM 2015

Futbol menajerliği dalında dünyada ve ülkemizde bir numara olarak söz edilen Football Manager 2015‘in yeni tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Sports Interactive tarafından yayınlanan tanıtım videosunda FM 2015’teki birçok yeniliğin yanı sıra oyunun çıkış tarihide belirtilmiş durumda. Yayınlanan videoya bakılırsa FM 2015 oyunu 7 Kasım 2014 tarihinde raflardaki yerini alacağı görülüyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status