Forza Motorsport 5’in Yeni Oynanış Videosu

Microsoft’un ilerleyen günlerde piyasaya süreceği yeni nesil konsolu Xbox One’ın temel oyunlarından bir tanesi olan Forza Motorsport 5’in yeni oynanış videosu yayınlandı. Xbox kullanıcılarına özel olarak geliştirilip piyasaya sürülen yarış oyunun, grafiksel başarı ve sürüş tekniklerinin ileri seviye olması Xbox tutkunlarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Forza Motorsport 5 Oynanış Videosu İzle

Forza Motorsport 5 Oynanış Videosu İzle

Microsoft’un ileri seviye görüntü kalitesine sahip olan Forza Motorsport 5’in oynanış videosuna bakıldığında ne kadar kaliteli bir grafiğe sahip olduğunu görüyoruz. Oyunun temek olarak özelliklerinden bahsedecek olursak. Forza Motorsport 5’in içerisinde yer alan araçların gerek dış görünümü gerek iç görünümü gerçeğine birebir benzetilmiş. Ayrıca oynanış olarak direksiyon kabiliyetine varana kadar oyuncuların rahat bir yarış yapmasına olanak sağlandığını aşağıda yer alan oynanış videosunda izleyebilirsiniz.

Microsoft’un 22 Kasım tarihinde piyasa süreceği (Türkiye çıkış tarihi henüz belli değil) yeni nesil konsolu Xbox One ile birlikte çıkacak olan Forza Motorsport 5’in pistlerdeki yerini almasını bekliyoruz.

Forza Motorsport 5’in Yeni Oynanış Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status