FotoFiltre ile programa gerek duymadan fotoğraflarınıza kısa bir sürede birbirinden farklı filtreler, efektler ve çerçeveler ekleyebilirsiniz.

FotoFiltre Kullanımı 

Uygulama ile bilgisayarınız kamerasıyla veya bilgisayarınıza yüklü fotoğraflar üzerine bir birinden farklı efektler uygulayabilirsiniz.

Webcam üzerinden direk çekimlerinize efekt ve filtre vermeniz için “Webcam” seçeneğini tıklayarak resminizi çekerek filtrelemeye başlayabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden fotoğraflarınıza efekt ve filtre uygulamak için “Computer” seçeneğine tıklayarak, bilgisayarınızda bulunan resmin hızlıca yükleyip efekt ve filtrelemeye başlayabilirsiniz.

FotoFiltre İle Düzenlediğim Fotoğrafı Nasıl İndircem? 

Uygulama ile efekt ve filtre uyguladığınız resimleri indirmeniz için “Save” butonuna tıklayarak resmi kaydedin, ardından “Computer” butonuna tıklayıp bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Efekt verdiğiniz fotoğraflarınızı artık sosyal paylaşım platformlarına koyabilirsiniz. FotoFiltre hakkında düşüncelerinizi ve sorunlarınızı alt tarafta yer alan “Yorum Bırakın” kısmına yazarak cevap alabilirsiniz.