FotoFiltre İle Fotoğraflarınıza Renk Katın

Zamanın birçoğunu harcadığımız sosyal paylaşım ağlarına ilgi gün geçtikçe çığ gibi artmaya devam ediyor. Yaygın bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu platformlarda kullanıcıların en çok fotoğraf ve video paylaştığını tahmin edebiliyorsunuzdur.

Bizde kullanıcıların bu paylaşımlarını dikkate alarak bilgisayarınız veya webcameranız üzerinde yer alan fotoğraflarınıza birbirinden farklı filtreleme yapmanıza sağlayacak “FotoFiltre” uygulaması geliştirdik. Bilgisayarınıza program indirmeden online bir şekilde fotoğrafınızı ekleyip filtreler oluşturabileceğiniz bu servis hakkında sizlere kısa bir tanıtım yapıyoruz.

FotoFiltre İle Fotoğraflarınıza Renk Katın

Eğer sizde FotoFiltre kullanarak fotoğraflarınıza efektler vermek istiyorsanız aşağıda yer alan kullanım metnine göz atıp uygulamanın bulunduğu ” Fotoğrafa Efekt Verme “sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

fotofiltre ekrani

FotoFiltre Ekranı

FotoFiltre Kullanımı

Uygulama ile bilgisayarınız kamerasıyla veya bilgisayarınıza yüklü fotoğraflar üzerine bir birinden farklı efektler uygulayabilirsiniz.

Webcam üzerinden direk çekimlerinize efekt ve filtre vermeniz için “Webcam” seçeneğini tıklayarak resminizi çekerek filtrelemeye başlayabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden fotoğraflarınıza efekt ve filtre uygulamak için “Computer” seçeneğine tıklayarak, bilgisayarınızda bulunan resmin hızlıca yükleyip efekt ve filtrelemeye başlayabilirsiniz.

FotoFiltre İle Efekt Verilmiş Örnek Resimler

fotofiltre ornek resimler

FotoFiltre Örnek Resimler

FotoFiltre İle Düzenlediğim Fotoğrafı Nasıl İndircem?

Uygulama ile efekt ve filtre uyguladığınız resimleri indirmeniz için “Save” butonuna tıklayarak resmi kaydedin, ardından “Computer” butonuna tıklayıp bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Efekt verdiğiniz fotoğraflarınızı artık sosyal paylaşım platformlarında paylaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status