Foursquare’in Yeni Tasarımı Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde sizlere Foursquare’in önümüzdeki günlerde yayınlayacağı yeni tasarımından buradaki yazımızda bahsetmiştik ve beklenen o an geldi. Foursquare’in yeni tasarımı yayınlandı. Tamamen yenilenen tasarımı ile karşımıza çıkan Foursquare, artık yeni yüzü tüm iOS ve Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Yenilenen arayüzüyle karşımıza çıkan anlık yer bildirim uygulaması artık bizlere yeni mekanların keşfedilmesine yardımcı olacak. Artık bundan sonra check-in özelliğinin yer almadığı Foursquare bizlere mekan önerileri sunacak.

Foursquare Yenilikler

Foursquare Yenilikler

Uygulama son zamanlarda yaptığı radikal değişiklere son olarak mevcut arayüzünü değiştirerek karşımıza çıktı. Yenilenen tasarımda artık check-in özelliğine yer vermeyen Foursquare, geçtiğimiz günlerde logosunda yer alan check-in işaretini de değiştirerek tamamen yenilenmiş oldu. Güncellenen uygulama artık sizden hoşlandığınız içerikleri ve sevdiğiniz yemekleri girmenizi isteyecek. Bu isteklerinize karşı Foursquare size ilgili en yakın mekanların bilgilerini ve hakkında yapılan yorumları sunuyor.

Foursquare Kategoriler

Foursquare Kategoriler

Bununla sınırlı kalmayan Foursquare günün özel saatlerine göre örneğin kahvaltı, öğle yemeği, kahve, akşam yemeği, tatlı, gece hayatı, alışveriş, eğlence ve görülmesi gerekenler gibi günlük aktiviteleri ayrı ayrı tutuyor. Eğer kahvaltı kategorisinde bulanan bir mekanda yer bildirimi yapmak istediğinizde sizi direk olarak check-in yapacağınız Swarm uygulamasına yönlendirme yapıyor. Check-in özelliğinin yer almadığı yeni Foursquare uygulamasında artık yeni yemekler yiyeceğiniz, kahve içeceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz mekanlar yeni yayınlanan güncellemeyle daha kolay bir hale gelmiş durumda. Tüm bu yeniliklerden yararlanabilmek için Foursquare uygulamanızı güncellemeyi unutmayınız.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status