Fruit Ninja HD Bilgisayarda Oyna

Akıllı telefon ve tablet platformun başarılı oyunu Fruit Ninja HD bilgisayarda oyna. Dokunmatik ekran üzerinde kontrol edilerek ekrana gelen meyveleri bir bıçak sayesinde ortadan ikiye bölmenin fenomen haline geldiği meyve kesmece oyunu artık PC üzerinden de oynanabiliyor.

Meyve kesmeci oyununu akıllı telefon ve tabletlerin dokunmatik ekranında parmaklarınızla oynamaktan bıktıysanız, bu sefer sizler için PC üzerinde yine parmaklarınızın yardımıyla fare kontrolünde oynama imkanı sunuyoruz.

Fruit Ninja HD

Fruit Ninja HD

IPhone, iPad, Android ve Windows Phone platformu üzerinde harikalar yaratan meyve kesmece oyunundan bilgisayar platformları da yararlansın diye Windows sistemler üzerinde de oynanabilir hale getirildi. Fruit Ninja HD bilgisayarda oynamak için öncelikle aşağıda yer alan indirme bağlantısı üzerinden oyunu indirip, bilgisayarınıza kurmak.

Fruit Ninja HD Frenzy

Fruit Ninja HD Frenzy

Fruit Ninja HD oyununu bilgisayarınıza kurulumunu yaptıktan sonra, bilgisayarınızın masaüstü ekranına “Fruit Ninja HD” oyununa ait kısayol oyun simgesi yer alacak. Bu kısayol simgesine tıkladığınız zaman Fruit Ninja HD oyununu artık PC üzerinden oynayabileceksiniz.

Fruit Ninja HD Freeze

Fruit Ninja HD Freeze

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status