Galaxy S5 için Android 4.4.3 Yakında Gelebilir

Güney Koreli akıllı telefon üreticilerinden Samsung’un son gözdesi Galaxy S5 için Android 4.4.3 yakında gelebilir. Hızla büyüyen mobil pazarda kendinden emin adımlarla ilerleyen Samsung genellikle ara güncelleme olarak lanse edilen güncellemeleri cihazlarına sunmaktan kaçınıyordu. Fakat dediğimiz gibi hızlı bir büyümeye sahip olan mobil pazarda dengelerin yer değişmemesi için Samsung,  Android 4.4.3 güncellemesini son gözde akıllı telefonları Galaxy S5 ve Galaxy Note 3 için çıkacağı belgelendi.

Android 4.4.3

Galaxy S5 ve Galaxy Note 3 modellerin Android 4.4.3 güncellemesinin hazır olduğu belgelenmiş oldu. Galaxy S5 için hazır olan güncelleme Haziran ayı içerisinde yayınlanması beklenirken, Galaxy Note 3 modelinin güncellemesi son test aşamasında olduğu için Android 4.4.3 güncellemesini Temmuz ayı içerisinde alacağı belirtilmiş durumda.

Yukarıda sızdırılmış belgeye göre özgünleştirmeye çalıştığımız yazıda beklentilerinde terside olabilir. Çünkü yer alan belge üzerinde oynanmış gibi bir görüntü hissi yer alıyor. Bu hisle belgenin sahte olma olasılığını göz önünde bulundurmak gerekir. Yine biz Samsung’dan  Galaxy S5 ve Galaxy Note 3 modelleri için Android 4.4.3 güncellemesini bekliyoruz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status