Galaxy S5 ve Gear 2 Resmi İnceleme Videoları

Mobil platformun geniş kapsamlı akıllı telefon üreticilerinden Samsung, Şubat ayı içerisinde gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıttığı üst düzey yeniliklere sahip olan yeni akıllı telefonu Galaxy S5 ve akıllı saati Galaxy Gear 2’ye ait resmi inceleme videoları, Samsung Mobile tarafından YouTube üzerinden paylaşıldı.

Galaxy S5 ve Gear 2 Resmi İnceleme Videoları

İlk olarak Samsung Galaxy S5 inceleme videosundan başlarsak, yeni amiral gemisinin tasarımı ve yeni arka dış görünümü incelemeye koyuluyor. Siyah, beyaz, altın ve mavi renklerden oluşan dört renk seçeneğinde incelendiği videoda örnek olarak mavi renkli Galaxy S5 kullanıldığını görüyoruz.

Samsung Galaxy S5 Resmi İnceleme Videosu

Samsung Galaxy S5 tanıtımında ilk olarak göze çarpan uygulamalardan kamera özellikleri, hızlı kablosuz bağlantı, fitness ve spor uygulaması S Healt özellikleri ön plana çıkıyor. İlgili videoyu yukarıda izleyebilirsiniz.

Samsung Gear 2 Resmi İnceleme Videosu

Samsung Gear 2 akıllı saatinin yanı sıra diğer yeni akıllı saati Galaxy Gear Fit modelindeki incelemelerini de bizlere sunuyor.  Gear 2’nin inceleme videosuna bakıldığında tasarım ve donanımın yanı sıra bazı özellikleri tüketiciye sunuyor.

Güney Koreli mobil üretici Galaxy S5, Gear 2 ve Gear Fit cihazlarını 11 Nisan tarihinde satışa süreceği tahmin ediliyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status