Galaxy S5’in Kamera Problemi Hakkında Açıklama

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, 2014 yılı içerisinde tüketiciye sunduğu yeni amiral gemisi Galaxy S5’in kamera problemi hakkında açıklama yaptı. Kullanıcıların son zamanlarda tepkiler verdiği “Kamera Başarısız” problemine karşı yapılan şikayetlere akıllı telefon üreticisinden cevap geldi.

Galaxy S5 Kamera Problemi

Galaxy S5 Kamera Problemi

Samsung Galaxy S5’in kamerasında yaşanan problem hakkında kısa bir araştırma yapan Güney Koreli şirket, soruna neden olan problemin ise ROM (Read Only Memory) komplikasyonları olduğunu belirtti. Kamara başarısız probleminden kurtulmak için ise kullanıcılara önerilen yöntem ise Galaxy S5’i fabrika ayarlarına geri yükleyerek tekrar denemek.

Bu açıklamanın ardından birçok Galaxy S5 kullanıcısı akıllı telefonlarını geri yükleme yapmaya başlamasının ardından yine de bazı kullanıcıların “Kamera Başarısız” hatası ile karşılaştıkları belirtiliyor. Bu açıklamaya rağmen Galaxy S5 model akıllı telefonunuzda “Kamera Başarısız” hatası ile karşılaşıyorsanız Samsung’un müşteri hizmetleri ile temasa geçmenizi öneririz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status