Gamescom 2014: Beklenen 8 Oyunun Yeni Fragmanı

Bu yıl oyun severlerin merakla beklediği aksiyon oyunundan savaş oyunlarına kadar büyük bir bekleyişin olduğu şu günlerde oyun yapımcılarından müjdeli haberler gelmeye başladı. Sony ve Microsoft‘un Gamescom 2014 etkinliği kapsamında Assassin’s Creed oyunundan Rime oyununa kadar bilgiler verdiği etkinlikte öne çıkan oyunlar sizlerle.

Gamescom 2014: Beklenen 8 Oyunun Yeni Fragmanı

Gamescom 2014

Gamescom 2014

Assassins Creed Unity

Assassin’s Creed serisinin en iddialı yapımlarından birisi olmaya hazır olan Assassin’s Creed Unity oyunun konusu ise Fransız İhtilalı sırasında geçiyor. Ubisoft ekibi tarafından geliştirilen oyunun son yayınlanan videosuna bakıldığında güzel bir Paris klonlamasını görmekteyiz. Assassin’s Creed Unity çıkış tarihi ise 28 Ekim olarak lanse edilmiş durunda.

Call of Duty: Andvanced Warfare

Oyun severlerin savaş oyunu oynamak istediklerinde akıllarına gelen ilk yapım Call of Duty’den yeni bir video paylaşılmış durumda. Yenilenen savaş konsepti ile gün yüzüne çıkan Call of Duty: Andvanced Warfare’nin en dikkat çekici özellikleri ise yeni eşyalar ve teknolojik değişimlerin oyuna yansıması. Oyun hakkında yayınlanan son fragmana bakıldığında, köprü üzerinde gerçekleşen patlamalar göz önüne geliyor. Call of Duty: Andvanced Warfare’nin çıkış tarihi ise 4 Kasım olarak belirtilmiş durumda.

Quantum Break

Gamescom etkinliği kapsamında daha detaylı bir şekilde görücüye çıkan Quantum Break oyun severlerin beğenisine canlı bir gösterimle çıkmış durumda. Oyunun nasıl bir deneyim sunacağını gösteren videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Rise of the Tomb Raider

Lara Croft hayranlarının merakla beklediği oyunlardan bir tanesi şüphesiz yenilen tasarımıyla karşımıza çıkan Tomb Raider oyunu olduğunu belirtelim. Microsoft’un Xbox konsoluna özel olarak yayınlanacak olan Rise of the Tomb Raider ile eski düzen kaldığı yerden devam edecek. Oyunun çıkış tarihi 2015 olarak belirtilmiş durumda.

Below

Xbox One konsolunun en merak edilen oyun olma özelliğini elinde bulunduran Below, Superbrothers: Sword & Sworcery oyununun geliştirici firması Capy Games tarafından geliştirilmekte. Keşif tarzı bir oyun olan Below’in çıkış tarihi ise henüz resmiyet kazanmamış.

Tearaway Unfolded

LittleBigPlanet oyunuyla adından söz ettirmeyi başaran Media Molecule firması mobildeki başarısını Sony’nin oyun konsolu PlayStation 4’e getirmekte kararlı. Tearaway Unfolded önümüzdeki yıl yayınlanması bekleniyor.

Bloodborne

E3 etkinliği kapsamında ilk olarak duyurulan Bloodborne, Dark Souls’un arkasındaki aldatıcı beyinlerin sunduğu yepyeni bir maceraya açılış yapıyor. Gamescom etkinliği kapsamında bir kez daha ön plana çıkan oyunda kanlı ve korku dolu bir aksiyon oyun severleri bekliyor. Bloodborne önümüzdeki yıl PlayStation 4 için çıkması bekleniyor.

Rime

hayat, canlılık ve sihir dolu dünyasını oyun severlerin ufkuna açan Rime, ikinci yayınlan videosu ile göz doldurmaya devam ediyor. Oyunun PlayStation 4 için çıkacağı tarih halen netlik kazanmamış durumda.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status