General Mobile Discovery Air Duyuruldu

General Mobile Discovery Air duyuruldu. Şirket geçtiğimiz gün içerisinde düzenlediği etkinlikte 5.1 mm kalınlığa sahip akıllı telefonun tanıtımını gerçekleştirdi. Şirketin Air adını verdiği yeni akıllı telefon 2015 yılının en iddialı telefonlarından birisi olabilir. Çünkü Discovery Air, 5.1mm kalınlığı ve 98 gram ağırlık değerleriyle dikkat üzerine çekiyor. Yaklaşık olarak yarım santim bir kalınlığa sahip olan GM Discovery Air an itibariyle en ince ve en hafif akıllı telefon olma özelliğine de sahip oldu. Kenarları metal çerçeveli olan Discovery Air’ın teknik özelliklerinden bahsedecek olursak, 4.8 inç büyüklüğünde Super AMOLED HD ekran bulunuyor.

Discovery Air

Discovery Air

Discovery Air’ın işlemcisi ise MediaTek’in ARM Cortex A7 tabanlı 8 çekirdekli 1.7 GHz hızında çalışan işlemcisinden alıyor. Telefonun diğer özellikleri ise, 1 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 8 Megapiksel ana kamera, 5 Megapiksel ön kamera ve 2050 mAh bataryadan oluşuyor. Ayrıca Discovery Air’ın kutu içeriğinden de bahsedecek olursak, ekstra olarak koruyucu cam filmi ve silikon şeffaf kılıf bulunuyor.

GM Discovery Air

GM Discovery Air

Discovery Air, 2 Şubat tarihinden itibaren 799 TL fiyat etiketi ile ilk olarak Vodafone ve Turkcell mağazalarında satışa sunulacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status