Google 24 Ekim Tarihinde Etkinlik Düzenliyor

Google 24 Ekim tarihinde etkinlik düzenliyor. Düzenleyeceği Google Play etkinliğin davetiyelerini yurt dışı medya kuruluşlarına dağıtmaya başlandı. Yerel saat ile 24 Ekim akşamı saat 19.00’da başlayacak olan etkinliğe katılımın olması için medya kuruşlarına davetiye dağıtılmaya başlandı. Fakat kafaları karıştıran diğer durum ise katılımcıların Nexus 5 ve Android 4,4’ün tanıtılmasını beklerken, davetiye üzerinde müzik, sinema, oyun ve özel performanstan bahsediliyor olması kafalarda soru işareti bıraktı.

Google Play 24 Ekim Etkinlik Davetiyesi

Google Play 24 Ekim Etkinlik Davetiyesi

Ancak geçtiğimiz yıllara bakıldığında Google’ın sağı solu belli olmuyor. Gecen Temmuz ayında “ Sundar ile Kahvaltı” isimli toplantıda Google, yeni Nexus 7’yi ve Android 4.3’ü tanıtmıştı. Bu yüzden 24 Ekim tarihindeki etkinlik katılımcılar ve takipçiler için renkli geçecek.

Yapılacak olan etkinlik çerçevesinde ürün tanıtımı gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz bilinmiyor. Fakat Google geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bir sürpriz yaparak bize Andorid 4.4 KitKat işletim sistemini ve Nexus 5 cihazın tanıtımını yapabilir.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status