Google Chrome Oyunlarını Windows Üzerinde Oynama

Küresel alanda en çok tercih edilen ve en popüler web tarayıcısı Google Chrome yeni güncellemesiyle kullanıcılarına eşi olmayan bir şekilde uygulama kullanım izni sunuyor. Chrome gelen yeni güncelleme ile birlikte artık Chrome uygulamalarını tarayıcının dışında, yani ayrı bir pencerede tarayıcıdan bağımsız bir şekilde kullanılabilecek.

Chrome Görev Çubuğu Eklentisi

Chrome Görev Çubuğu Eklentisi

Windows bilgisayarın görev çubuğuna eklenen “Chrome Uygulama Başlatıcı” ile çevrim dışı çalışan uygulamalar ve oyunları ekleyip tarayıcıdan bağımsız bir şekilde kullanılabiliyor. Chrome Web Mağazası uygulamalar bölümünde yer alan “Masaüstü Bilgisayarınız İçin” kısmında yer alan uygulamalar ve çevrim dışı oyunlar artık masaüstü bilgisayarlara eklenen “Chrome Uygulama Başlatıcı” eklentisiyle tarayıcıdan bağımsız bir şekilde çevrimdışı olarak kullanılabiliyor.

Google Chrome Oyunlarını Windows Üzerinde Oynama

Tank Riders Windows Üzerinde Oynamak

Tank Riders Windows Üzerinde Oynamak

Yeni güncellemeden yararlanabilmek için Gmail hesabınızla Google oturumunu açarak “Chrome Web Mağazasına” giriş yaparak uygulamalar kısmında yer alan “Masaüstü Bilgisayarınız İçin” bölümüne tıkladığınızda “Chrome Uygulama Başlatıcı” bilgisayarınızın görev çubuğuna eklendiğini fark edeceksiniz. Masaüstü Bilgisayarınız İçin bölümünde seçtiğiniz uygulama ve oyunlar artık “Chrome Uygulama Başlatıcısı içerisinde yer alacak. Seçtiğiniz uygulama ve oyunlar çevrimdışı destekliyse Windows uygulaması gibi yeni pencerede yer alacak. Bu sayede Chrome oyunlarını tarayıcıdan bağımsız bir şekilde yeni sekmede oynayabileceğiz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status