Google Drive 15 Gb’lık Alan Oluşturma

İnternet üzerinde dosyalarımızı depolamak için kullandığımız Bulut hizmetleri her kullanıcın vazgeçilmesidir. Belirli bir dosya boyutuna kadar arşivleme hizmeti sağlayan bu hizmetler günümüzde çok sık kullanılmakta. Buna örnek verirsek Google Drive 5 Gb’lık ücretsiz alan sunmakta. Bu limit aşımından sonraki boyut ise ücretli verilmekte.  Son düzenlemeye göre Google Drive kullanıcılarına ücretsiz olarak 15  Gb’lık bir alan verebilecek.

Google Drive 15 Gb'lık Alan Oluşturma

Google Drive 15 Gb’lık Alan Oluşturma

Şimdi bu 15 Gb’lık alanı nasıl mümkün olacak ondan bahsedelim. Google Gmail hizmetli içinde 10 Gb’lık ücretsiz alan veriyor. Mail hesabımızda dosyalar 10 Gb’a ulaşana kadar depolama yapabiliriz. Mail için bu kadar alana gerekli ihtiyacımız yok. Eğer ben bu 10 Gb’lık alanı Google Drive kullanmak istiyorum diyorsanız bu şekilde Google Drive 15 Gb’lık alan mümkün oluyor. Google son düzenleme ile istediğiniz alanı istediğiniz tarafta kullandırabiliyor.

Test aşamasında olan bu uygulama kısa bir zaman içerisinde mümkün olacak. Şuan bunun üzerinde çalışmaların devam ediyor olması ile çalışmaların sona erdiğinde tekrar sizleri bilgilendireceğiz.

3 Yorumlar

  1. Mehmet 7 sene önce
    • Ahmet 7 sene önce
  2. hilal 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status