Google Drive Üzerinde Büyük indirim

Teknoloji platformunda yaşanan hız, bulut depolama servislerine de yarıyor. Akıllı telefon kullanıcılarından tutun tablet kullanıcılarına kadar hatta bilgisayar kullanıcılarının da vazgeçilmezi olan bulut depolama hizmetleri Google ile farklı bir boyuta çıkmaya hazırlanıyor.

İnternet sektörünün en derin şirketlerinden Google, sunduğu bulut depolama hizmeti için fiyat indirme kararı aldı. Google’ın bulut depolama servisi Google Drive üzerinde büyük indirim yaptı. Bulut depolama hizmetinde en büyük indirim farkı ise 1 TB’lık depolama alanı için istenen rakamın ciddi bir derece düşük olması gözlerden kaçmıyor.

Google Drive indirim

Google Drive indirim

Google Drive depolama üzerinde yer alan 1 TB’lık depolama alanı daha önce aylık 49.99 dolar ödeme istenirken, yeni tarifede 9.99 dolara aylık alınabiliyor. 1 TB’lık depolama alanı için istenen fiyat Google Drive üzerinde yapılan en büyük indirim oluyor. Bunun yanı sıra 15 GB’lık alanı kullanıcılarına ücretsiz sunan Google Drive, daha önce 100 GB’lık alan için istediği 4.99 dolar fiyat yerine 1.99 dolar gibi cüzi bir ücret talep ediyor.

Google bulut depolama servisi için yaptığı bu indirimler ile rakiplerine göre kullanıcılara daha ucuz depolama hizmeti sunmuş oluyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status