Google Glass Bir Günlüğüne Satışa Çıkıyor

Son zamanlarda gerek satın aldığı şirketlerle gerek geliştirdiği dev projelerle sık sık adını duyduğumuz internet sektörünün dev ismi Google, 2012 yılında giyilebilir teknoloji üzerine gerçekleştirdiği akıllı gözlük projesindeki üretimi Google Glass bir günlüğüne satışa çıkıyor.

Bugüne denk sadece sayılı kişilerin sahip olabildiği Google Glass akıllı gözlüğe 15 Nisan 2014 tarihinde ABD içerisinde yaşayan herkes sahip olabilecek. Google Glass Explorer Programı dahilinde sayılı kişilerin sahip olduğu akıllı gözlüğe kısıtlı süre zarfında 1500 dolar ödeme yapabilen şanslı kişiler sahip olabilecek.

Yeni Google Glass

Yeni Google Glass

Sadece bir gün sürecek olan satış işlemi ise 15 Nisan Salı günü yerel saatle sabah saat 6′da (TSİ 16:00) başlayacak. Stokların kısıtlı olduğu için Google, Google Glass akıllı gözlüğe sahip olacak kişileri ön kayıt işlemine davet ediyor.

Google Titanium Collection paketi dahilinde satışa sürülecek olan akıllı gözlükler yeni çerçevelerinden veya göz siperlerinde birini de elde etme şansını tüketiciye sunmuş olacak. Bu yeni çerçeveler numaralı gözlük lenslerini uyum sağladığını sizlere belirtmek isteriz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status