Google Hangouts Kısa Mesaj Özelliği Geldi

Teknoloji devleri WhatsApp’ı koltuğundan indirmek için yeni alternatifler üretmeye devam ediyor. Google Hangouts kısa mesaj özelliği geldi. Geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım devi Facebook baştan aşağıya güncellediği FB Messenger’ı kullanıcıların takdirine sunmuştu. Bu güncellemeyle birlikte yenilenen Facebook Messenger kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamasına yol açtı.

Google-Hangouts

Facebook’un ardından arama motoru devi Google’da kendi bünyesinde geliştirdiği ücretsiz iletişim uygulaması Google Hangouts için yeni bir güncelleme duyurdu. Google Hangouts için yayınlanan yeni güncellemeyle artık kullanıcılar kısa mesaj gönderip alabilecek. Aşağıdaki görsel sayesinde Hangouts kısa mesaj ve MMS özelliğini ayarlar menüsüne girip etkinleştirip kullanabilirsiniz.

Hangouts Kısa Mesal Özelliğini Açma

Hangouts Kısa Mesal Özelliğini Açma

Yeni Güncellemeyle Gelen Google Hangouts Özellikleri

● SMS ve MMS (Android 4.0+): Hangouts ile kısa mesaj gönderip alın! Mevcut mesajlarınızı içe aktarabilir, SMS ve Hangouts arasında hızla geçiş yapabilir ve grup MMS görüşmeleri başlatabilirsiniz.

● Animasyonlu GIF’ler: Animasyonlu GIF’ler, sevimli kediler ve diğerlerini gönderin.

● Konum: Sohbetlerinizde konum bilgisini paylaşın.

● Cihaz, görüşme ve ruh hali ile ilgili durum bilgileri: Hangi cihazı kullandığınızı, bir görüşmede olup olmadığınızı veya o andaki ruh halinizi paylaşın.

Google Hangouts kısa mesaj özelliğini uygulama üzerinden veya telefonun varsayılan mesajlaşma üzerinden takip edebilirsiniz. Kısa mesaj özelliğini kullanıp kullanmamak sizin insafiyetinize kalmış durumda.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status