Google Haritalar 1 Milyar indirme Sayısına Ulaştı

Android cihazlar üzerinden Google Haritalar 1 milyar indirme sayısına ulaştı. Google birçok servisinde başarılı olduğu gibi Google Maps servisinde Android uygulama mağazasında bir milyar kez indirme sayışına ulaşarak rekora doğru gidiyor.

Gmail uygulamasının ardından Google Maps uygulamasının bir milyar indirme sayısına ulaştığını açıklayan Google, bu sayıdan oldukça mutlu. Sadece Android cihazlar üzerinde bu başarıya ulaşan Google Haritalar uygulaması alanında lider konumunda olduğunu sizlere belirtmek isteriz.

Google Haritalar

Google Haritalar

Android üzerinde başarı yakalayan Google Haritalar uygulamasının opsiyonel olarak App Store üzerinde yer almasına rağmen bu sayıya ulaşması pek sürpriz olmadığını ifade edebiliriz. Ancak söylentilere göre Google Haritalar uygulaması iOS platformu için App Store üzerinden 500 milyon indirme rakamına ulaştığı söyleniliyor.

Böylece Google Play ve App Store üzerindeki toplam indirme sayısının 1,5 milyarı aşan Google Haritalar uygulamasının tüm platformlardaki indirme rakamı ise merak ediliyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status