Google Kamera Uygulaması Yayınlandı

Mobil platform üzerindeki kamera uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Popüler arama motoru Google, Android platformu için kendi kamera uygulamasını bağımsız bir şekilde Google Kamera uygulaması yayınlandı.

Google Kamera olarak Play Store’da yerini alan uygulama, Android 4.4 KitKat ile birlikte dağıtılan kamera uygulamasından farklı gözüküyor. Android sürümünden bağımsız bir şekilde yayınlanan uygulama diğer kamera yazılımlarından farklı gözüküyor.

Google Kamera

Google Kamera

Goolge’ın bağımsız olarak Android kullanıcılarına sunduğu kamera uygulamasında fotoğraflar için çeşitli iyileştirme ve düzenlemeler yer alıyor. Bunun yanı sıra daha belirgin bir deklanşör butonu, alan derinliğine göre SLR’ların çektiğine yakın fotoğraflar elde etme imkanı sağlayan yepyeni Lens bulanıklaştırma modu bulunuyor. Lens bulanıklaştırma modu Google Kamera uygulamasının en iyi özelliği olarak ön plana çıkıyor.

Google Kamera Lens

Google Kamera Lens

Google Play üzerinde yayınlanan kamera uygulaması şuan için belirli ülkeler üzerinden erişilebiliyor. Eğer Android 4.4 KitKat ve üstü sürümle çalışan akıllı telefon ve tabletiniz mevcut ise Google Kamera uygulamasına ücretsiz olarak sahip olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Google Kamera Uygulaması

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status