Google Play Books Türkiye’ye Açıldı

Google bir süredir hizmete soktuğu dünyanın en büyük e-Kitap mağazası olarak tanıttığı Google Play Books Türkiye’ye açıldı. Dünyanın en büyük kitap mağazasında bulunan e-kitapları web üzerinde, tablette, telefonda ve e-okuyucuda okumaya başlayabilirsiniz.

Google e-Kitap Servisi

Google e-Kitap Servisi

Google Play Store üzerinde yer alan ücretli ve ücretsiz en popüler kitapların yer aldığı platform ülkemiz üzerine açıldı. Dileyen herkes istediği kitabı Google Play Store üzerindeki “Kitaplar” kısmından ve ya Google Play Books uygulamasını indirerek Android cihazından uygulamaya geçiş yapabilirsiniz.

Google Play Books içerisinde birçok kategoride ücretli/ücretsiz kitap temin edebileceğiniz bir uygulama. Ayrıca uygulamada yer alan yeni gelen ve en çok okunan kitap seçeneği ile kitap seçmenize yardımcı olacak. Google Play Books üzerinde tercih edeceğiniz kitabı ise TL fiyatı ile alış veriş yapabileceksiniz.

Google Play Books servisine buradan erişebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı Android cihazınıza yüklemek istersiniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status