Google’dan ücretsiz Müzik Dinleme Servisi

Google’dan ücretsiz müzik dinleme servisi. Çevrim içi müzik sektöründe son zamanlarda oldukça rekabetli günler geçtiğinin farkındasınız. Son olarak bu sektöre geçtiğimiz günlerde giriş yapan Google, Play Music adı altında yeni müzik dinleme servisini duyurmuştu. Şu an için ülkemizde faaliyet göstermese de adını önümüzdeki günlerde sıkça duyacağımız Google Play Music‘te ücretsiz müzik dinleme dönemi başladığını belirtelim. Bu yeni dönemle birlikte online müzik sektöründe rekabete giriş yapan Google, kullanıcılarına reklam dinleme karşılığında ücretsiz müzik dinleme imkanı sunacak.

Google Play Music

Google Play Music

Google Play Music’in ücretsiz sürümü olarak tabir edeceğimiz yeni serviste müzik arası reklamlar duyabileceğiz ve bu alanda rekabet edeceği Spotify‘ın ücretsiz sürümüne benzediğini söyleyebiliriz. Fakat Google, Play Music’in ücretsiz sürümü ile dinleyicilerini ücretli aboneliklere teşvik etmeyi planladığı tahmin ediliyor.

Yeni servis şu an için ABD ülkesinde faaliyet göstermekte ancak diğer ülkelerde aktif olup olmayacağı henüz netlik kazanmış değil.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status