Google’ın Akıllı Gözlüğü İsim Değişti

Google’ın teknolojide devrim niteliğindeki Project Glass gözlüğü, isim değişikliğine gitti. Google + üzerinden isim değişikliğini bildiren Google, Akıllı gözlüğün yeni ismini Google Glass olarak açıkladı. Değişikliğin ardından veri tabanında bulanan +projectglass sayfası kısa sürede kaldırıldı.

Google, Akıllı gözlüğün yeni ismini Google Glass olarak açıkladı

Google, Akıllı gözlüğün yeni ismini Google Glass olarak açıkladı

Aynı şekil Twitter, @projectglass sayfası askıya alınıp, @googleglass olarak yeni açıldı. Google, geçiş sırasında @projectglass hesabında yapılan açıklamada “ Project Glass isminden Google Glass ismine geçiş yaptık. Yeni isim daha heyecan verici” sözlerine yer verildi. Google’ın Akıllı Gözlüğü İsim Değişti Akıllara Project Glass olarak yerini alan akıllı gözlük, Google tarafından radikal bir karar ile Google Glass olarak geçiş yapıp, tarih de tekrar yerini aldı. Google Glass ile Neler Yapılır Google Glass ile ellerimize gerek duymadan resim, video çekebiliriz. Ellerinize ihtiyaç duymadan nerde olursanız olun gördüğünüz her şeyi kayıt edip paylaşabilirsiniz. Son teknoloji harikası olan Google Glass, resmi sayfasından alınan video ile çekilen görüntüyü aşağıda izleyebilirsiniz.

Google Glass ile Çekilen Görüntü

Project Glass’ın isim değişi kliği hakkında düşünce/fikirleriniz bizler için önemli olup, Google Glass hakkında aşağıda yorum yapabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Google 7 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status