Grand Theft Auto: San Andreas 2 Çıkacak mı?

Geçtiğimiz günlerde medya mensuplarına sızdırılan basın bülteninde Grand Theft Auto: San Andreas oyunun 2. versiyonu çıkacağı belirtiliyordu. Bu haberin ardından oyun severler Grand Theft Auto: San Andreas 2 çıkacak mı? Diye sorular sormaya devam ediyor. Ancak yapımcı firma Rockstar cephesine bakıldığında şu an için oyunun ikinci bir versiyonun çıkma ihtimali sıfır. Çünkü şirketin yoğun mesaisinde Grand Theft Auto 5 için yoğun bir çalışma var. Geçtiğimiz günlerde yeni nesil konsollara çıkış yapan bu oyunu, şirket PC platformuna çıkarmak için gece gündüz çalışmalar sürdürüldüğünü belirtebiliriz. Bu çalışmaya bakıldığında Grand Theft Auto: San Andreas 2 ile ortaya çıkan haberlere kulak vermeyin.

GTA San Andreas 2

GTA San Andreas 2

Yaklaşık olarak 50 bin basın mensubuna ulaşan basın bülteninin içeriği ise şöyle;

Rockstar Games, Playstation Experience etkinliği sırasında sürpriz bir duyuru ile Grand Theft Auto: San Andreas 2’yi PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına duyurdu. San Andreas’ta yaşanan olaylardan 7 sene öncesini konu olacak olan Grand Theft Auto: San Andreas 2’nin oynanabilir ana karakteri CJ olacak. Grand Theft Auto: San Andreas’ta bulunan kas yapma, kilo alma ve gangster düzeninin Grand Theft Auto: San Andreas 2’de de bulunacağını belirten Rockstar Games, Grand Theft Auto: San Andreas 2’nin 2015 senesinin yaz aylarında çıkacağını da belirtti.

Bir anda tüm oyun bloglarına yayın bu sahte basın bülteni ortaya çıktığında kafa karıştırmıştı. Ancak üzerinden fazla geçmeden basın bültenin sahte olduğu ortaya çıkmasının ardından konu hakkında Rockstar Games de önümüzdeki günlerde açıklama yapacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status