GTA 5 PC ve Yeni Nesil Konsollar için Duyuruldu

Açık dünya oyunları alanında hatırı sayılır bir yere sahip olan Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA 5 PC ve yeni nesil konsollar için duyuruldu. 2013 yılının en çok merak edilen ve beklenen oyunu nihayet bilgisayar kullanıcıları için oynama vaktinin geldiğini sevinerek belirtmek istiyoruz.

GTA 5 267 milyon dolar bütçeyle tarihinin en pahalı video oyunu olmasıyla oyun dünyasına büyük bir giriş yapan açık dünya oyunu PC, PS4 ve Xbox One sürümlerinin duyurulmasının ardından bu satış rakamlarının üst seviyelere çıkması kaçınılmaz olduğunu söylemek isteriz.

GTA 5 PC

GTA 5 PC İçin Geliyor

Oyun severlerin merakla beklediği E3 fuarı bugün itibariyle başlamasıyla birlikte günün ilk bombası GTA 5’in bu yılın son bahar aylarında yeni nesil oyun konsolları PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağının duyurulması oldu. Yeni nesil konsolların yanı sıra bilgisayar kullanıcılarının da beklediği sürpriz bir gelişme yaşanarak, GTA 5’in PC platformu için de raflardaki yerini alacağı Rockstar Games tarafından açıklanmış oldu.

Resmi olmayan çıkış tarihi olarak ABD için 23 Eylül tarihi olarak satışa sürülmesi bekleniliyor. Rockstar önümüzdeki günlerde oyun hakkında daha çok bilgi paylaşacağını tahmin ederek oyun hakkında çıkacak yeni açıklamaları sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

GTA 5 PC ve yeni nesil konsollar için duyurulmasının ardından yeni yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Grand Theft Auto V – PC, PlayStation 4 ve Xbox One Tanıtım Videosu

GTA 5’in PC sistem gereksinimleri açıklanır açıklanmaz sizlere konu hakkında tekrar bilgilendirme yapacağız.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status