GTA 5’in Oynanış Videosu PS3’ten Alınmış

Bir kaç gün önce Rockstar Games’in açık dünya oyunu Grand Theft Auto V (GTA 5) oynanış videosunu sizlerle paylaşmıştık. Oyunun ilk oynanış videosu izlenir izlenmez oyun severler tarafından büyük beğeni topladı.

GTA 5’in oynanış videosu hangi konsol üzerinden oynanıp yayınlandığı, oyuncuların merak içerisinde kaldığı konulardan birisiydi. Rockstar Games bugün oyunun hangi konsolda oynandığı hakkında açıklama yaptı.

GTA 5’in Oynanış Videosu PS3’ten Alınmış

Rockstar Games’in açıklaması; “Yayınlanan oynanış videosu PlayStation 3 üzerinde oynanıp, oynanış videosu oradaki görüntüler tarafından alınıp sunulmuştur.”

Yapılan diğer açıklama ise Microsoft’un oyun konsolu olan Xbox 360 için GTA 5 iki disk ile geleceği, her iki konsol içinde 8GB‘lık bir yükleme gerektiği açıklandı.

Oyunun çıkış tarihi 17 Eylül, PlayStation 3 ve Xbox 360 için raflarda yerini alacak. GTA 5’in PC platformuna gelip gelmeyeceği hele daha merakla bekleniliyor.

GTA V’in oynanış videosu hakkında düşünce/fikirleriniz bizler için önemli olup, PC platformuna gelip, gelmeyeceği hakkında aşağıda yorum yapabilirsiniz.

Yorumlar

  1. yasin 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status