GTA5 PC Versiyonu Hakkında Bilgi

Rockstar’ın altın harflerle adını kazıdığı Grand Theft Auto 5’in PC sürümü piyasaya çıkmadan oyun severlerin aklını aldı bile. GTA5 PC versiyonu hakkında bilgi. Oyunun konsol platformuna çıkışıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran açık dünya oyunu GTA 5 şu aralar bilgisayar korsanların gelir kapısı olarak kullanılmaya başlandı. İnternet üzerinde birçok oyun siteleri ve torrent sitelerinde yıldızlı topic olarak GTA 5 ful indir diye konu başlıkları görmekteyiz. Maalesef bu başlıkların oyun severlerin bilgilerini ele geçirmekten başka bir şey olmadığını üzerine basa basa söyleyelim. GTA 5 diye indirilen dosyaların içerisinde virüs, trojan ve zararlı yazımlarından başka bir şey yok.

GTA 5 PC Versiyonu Yok

GTA 5 PC Versiyonu Yok

Tüm bu yaşananlara rağmen bu yalan haberlere inanan bir grup kitlenin hala PC sürümü var diye iddia edip çevresine indirmesini sağlayan bir kitlenin oluştuğunu üzülerek söylemek istiyorum. Rockstar Games tarafından resmi olarak açıklanmayan oyunun, buna aldırış etmeyen kitlenin bu yalan haberlere inanıp indirenlere üzülmekten başka çaremiz yok. Değerli ziyaretçilerimize naçizane bir uyarıda bulanarak GTA 5 PC versiyonu indir konu başlıklı içeriklere inanmamanızı şiddetle öneriyoruz. Aksi takdirde indirdiğiniz dosya içerisinde bulanan zararlı yazımlardan dolayı PC üzerinde erişim sağladığınız banka ve kredi kartı bilgilerinizi kolayca vermiş olacağını bilmenizi isteriz.

Son olarak GTA 5’in PC versiyonunu bu yıl çıkmasını beklemeyin. Çünkü oyunu bilgisayara uyarlayacak ekip kurulamıyor. Bu demek oluyor ki muhtemel olarak 2014 yılı içerisinde çıkacak olması da mucize diyebiliriz.

Daha öncede dediğimiz gibi GTA 5’in PC sürümü yok! Var diyene de inanmayın! Diyerek bilgisayar kullanıcılarını tekrar uyarıyoruz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status