Half-Life 3 Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Valve Software tarafından geliştirilen ve Sierra Studios tarafından dağıtımı sağlanan efsanevi oyun Half-Life 3 kaldığı yerden devam ediyor. Serinin ilk oyunu 1998 yılında Microsoft Windows işletim sistemi için dağıtılmasıyla oyun severler ile buluşan FPS-bilim kurgu tarzındaki oyun üzerinden yıllar geçmesine rağmen halen oyuncular üzerindeki etkisi çok büyük bir şekilde devam ediyor.

Half-Life 3 Geliyor

Half-Life 3 Geliyor

Serinin ilk oyunu Half-Life 16 yıl önce yayınlanmasının ardından serinin ikinci oyunu Half Life 2: Episode 2 ile 2007 yılında oyun severlerin karşına çıkan Valve, yaklaşık 7 yıldır oyun severlerin karşısına Half-Life 3 ile çıkması bekleniyor. Yedi yılı aşkındır merakla beklenen oyun hakkında çeşitli iddialar son zamanlarda yayılmaya başladı. Bu iddiaların en çarpıcısı ise Half-Life 3’ün çıkmayacağı ve projenin iptal edildiği söyleniyordu.

Bu söylentilerin ardından Half Life severlerinin merakla beklediği oyun hakkında net bir açıklama resmi ağızdan geldi. Diğer bir efsanevi oyun Counter Strike’ın yardımcı yapımcısı ve Valve çalışanı olan Mihn Le, Half-Life 3 üzerinde çalışmaların sürdüğünü katıldığı GoRgn TV’de açıkladı. Böylelikle oyun severler halen Half-Life 3 için bir çalışmanın varlığından resmen haberdar olmuş oldular.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status