Halfbrick, Fruit Ninja ve Tüm Oyunları iOS için Ücretsiz

Avustralya merkezli mobil video oyun geliştiricisi Halfbrick Studios, iOS platformunda bulunan popüler uygulamalarının yanı sıra diğer tüm oyunlarını kısa bir süreliğine ücretsiz olarak iOS kullanıcılarının deneyimine sundu.

Halfbrick, Fruit Ninja ve Tüm Oyunları iOS için Ücretsiz

Halfbrick Studios tarafından geliştirilen ve iOS platformunun başarılı oyunlarından Fruit Ninja ve Jetpack Joyride kısa bir süreliğine ücretsiz. Bu iki müthiş oyunun yanı sıra şirketin diğer oyunları Fish Out Of Water!, Fruit Ninja: Puss in Boots, Fruit Ninja, Age Of Zombies, Monster Dash, Band Stars ve Colossatron: Büyük Dünya Tehdidi oyunları kısa bir süreliğine iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu.

Halfbrick Studios iOS Oyunlar Ucretsiz

Halfbrick Studios iOS Oyunlar Ucretsiz

Yukarıda saydığımız oyunların hepsi normalde ücretli olarak iOS platformunda yer alıyor. Halfbrick Studios EA yaz kampanyası yaparak kendi çatısı altında geliştirdiği tüm oyunlarını ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sundu. Tabii ki ücretsiz olarak oynama imkanı sunulan bu oyunların birçoğunda uygulama içi satın alma sisteminin var olduğunu sizlere yinede hatırlatmak isteriz.

Link> https://itunes.apple.com/us/artist/halfbrick-studios/id356994313

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status