Halo’nun Özel Koleksiyonu Duyuruldu

Microsoft’un askeri bilim kurgu video oyunu Halo’nun özel koleksiyonu duyuruldu. Microsoft Studios tarafından geliştirilmekte olan oyunun 1, 2, 3 ve 4’üncü serisine ait oyunların HD grafikler ile güncellenmiş versiyonları önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan E3 fuarında görücüye çıkacak.

The Master Chief Collection

The Master Chief Collection

HD grafik güncellemesiyle karşımıza çıkacak olan Halo’nun özel koleksiyonu Microsoft’un oyun konsolu Xbox One için özel olacak. Halo serisinin yer aldığı tüm oyunlar böylelikle tek bir paket halinde Xbox One platformuna taşınmış oluyor.

Halo Master Chief Collection ismi altında Halo, Halo 2, Halo 3 ve Halo 4 yani Master Chief’in yer aldığı tüm oyunlar bu paket ile geliyor. Halo Master Chief Collection paketinde 4000 Gamerscore’luk achievement ve 100’den fazla multiplayer harita oyun severleri bekliyor olacak.

Halo Master Chief Collection

Halo Master Chief Collection

HD grafiklerle elden geçirilmiş olan Master Chief Collection paketi 11 Kasım’da satışa sunulması beklenirken, koleksiyonun fiyatı ise henüz bilinmiyor. Ayrıca Microsoft, Halo Master Chief Collection’u satın alan oyun severlere Halo 5’in betasına katılma hakkını veriyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status