Hitman: Sniper Mobil Platform için Duyuruldu

Aralarında Hitman ve Tomb Raider gibi oyunların yer video oyunlarını geliştirmekte olan Square Enix, yakın zamanda iOS ve Android oyuncularının karşısına Hitman: Sniper isimli mobil oyun ile çıkacak.

Bilgisayar platformunda başarılı oyunlar çıkaran video oyun yapımcısı bu başarısını mobil platformda da sürdürmeyi hedefliyor. PC ve Mobil kullanıcılarının beğenisini kazanan Hitman oyununun yeni oyunu Hitman: Sniper mobil platform için duyuruldu.

Hitman Sniper

Hitman Sniper

Mobil kullanıcıların beğenisine 2014 yılının sonlarına doğru App Store ve Google Play uygulama mağazalarında yerini alması beklenen Hitman: Sniper’ın ücretsiz olacağı belirtildi. Ayrıca oyun severler için sevindirici bir haberimiz daha var. Hitman: Sniper oyununda çok oyuncu moduna benzeyen bir sistem yer alıyor. Bu sistemde oyun içerisinde yakaladığınız puanları arkadaşlarınız ile kıyaslayıp yarışabileceksiniz.

Hitman: Sniper ücretsiz olarak sahip olabil sekte uygulama içi satın alma işlemi yer alıyor. Square Enix çıkardığı birçok oyunda olduğu gibi Hitman: Sniper oyununda da Türkçe dil desteği sunması bekleniyor.

Hitman: Sniper Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status