Hp Android Tablet Ve Bilgisayarı Bir Araya Getiriyor

Android işletim sistemini artık tamamen bilgisayarlara entegre eden HP, son olarak hem tablet hem de diz üstü bilgisayar olarak kullanılabilir olan yeni ürününü piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Hp Android Tablet Ve Bilgisayarı Bir Araya Getiriyor

Hp Slatebook 10 x2

Hp Slatebook 10 x2

Android işletim sistemine sahip olan ürünü melez olarak tanımlamak mümkün. İşlevselliği ile ön plana çıkacak olan ürünün ekran büyüklüğü ise 14 inç. Hp Slatebook ismi verilen ürüne dair ilk görüntüler ise web sitelerinde yayınlanmaya devam ediyor. 1.920 x 1.080 piksel çözünürlüğe sahip olan Slatebook görsellerinden edinilen bilgilere göre cihaz sarı ve siyah renklerden oluşuyor. HP’nin diğer ürünlerine göre oldukça farklı bir tarza sahip olan ürünün renk kombinasyonunun tüketiciler tarafından yoğun ilgi göreceği düşünülüyor. Sızan görüntüler dışında farklı renklerde üretilip üretilmeyeceği ise bilinmiyor.

Hp Slatebook x2

Hp Slatebook x2

Android işletim sistemli tablet ve dizüstü model olan Slatebook’un işlemcisi ise NVIDIA. Üründe 4 çekirdeğe sahip olan Tegra 4 olması beklenirken Tefra K1 de diğer alternatif olarak adından söz ettiriyor. Aynı ürünün HD ekranlı modellerinin de firma tarafından piyasaya sürüleceği beklentisi de oldukça yaygın. Android4.2. JellyBean işletim sistemine sahip olan Slatebook’ta Bluetooth 4.0 ve HDMI çıkışları da mevcut. 16 GB depolaması lan cihazın artırılabilir hafızası da mevcut. 2 GB Ram olan ve USB portlarına da sahip olan modelde Sim kart yuvası da bulunuyor.  Güçlü bir ses sistemi olarak da BeatsAudio teknolojisi kullanılmış. Ürünün fiyatının ne olacağı ve piyasaya ne zaman çıkacağı ise bilinmezliğini koruyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status