HP Tekrar Windows 7 PC Üretecek

Kullanıcıların bir türlü alışamadığı bilgisayar işletim sistemlerinden Windows 8 cephesine bir kötü haberde uluslar arası bilgisayar üreticisi Hewlett-Packard şirketinden geldi. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisi HP yoğun istek üzerinde Windows 7 işletim sistemine geri dönüyor.

HP Windows 7 indirimi

HP Windows 7 indirimi

Hewlett-Packard marka bilgisayar tercih edenlerin yaptığı girişimler sonucu HP tekrar Windows 7 PC üretecek. Kullanıcıların bir türlü alışamadığı ve bitmek bilmeyen sorunların devam etmesinden yakınan kullanıcılar tekrar Windows 7 işletim sistemli sıfır HP bilgisayar satın alabilecekler.

Ünlü bilgisayar üreticisi HP, web sitesinde yer verdiği açıklamada “Yoğun istek üzerinde Windows 7’li bilgisayar geri döndü” sloganı yer alıyor. Ayrıca şirket yetkileri “Windows 7 için çok talep var ve bizde kullanıcılara 150 dolar daha ucuza PC satışı gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Hewlett-Packard Windows 7

Hewlett-Packard Windows 7 Üretimine Devam Ediyor

Böylelikle bilgisayar devi yeni işletim sisteminin yanında eski işletim sistemiyle yüklü olarak gelen sıfır bilgisayar üretime kaldığı yerden şimdilik devam etmeyi tercih ediyor. Bakalım önümüzdeki günlerde alınan bu karar Microsoft cephesinden nasıl bir tepki alacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status