İki Üst Düzey Yöneticinin Microsoft’tan Ayrılacağı Doğrulandı

Dün sizlerle paylaştığımız “Microsoft’ta Değişiklikler Devam Ediyor” konu başlıklı yazımızda, Microsoft bünyesindeki iki üst düzey yöneticinin şirketten ayrılacağını belirtmiştik. Bu haberimize karşı bugün Microsoft CEO’su çalışanlara gönderdiği mesajda Tony Bates ve Tami Reller’ın Microsoft’tan ayrılacağını belirterek, ortaya çıkan haberi doğrulamış oldu.

İki Üst Düzey Yöneticinin Microsoft’tan Ayrılacağı Doğrulandı

Microsoft CEO Satya Nadella

Microsoft CEO Satya Nadella

Satya Nadella tarafından gönderilen e-posta mesajının konu başlığı ise “Liderlik Güncelleme” olarak yer alıyor. Gönderilen e-posta mesajında Tony Bates’in şirket bünyesinden hemen ayrılacağı ve bu göreve geçici bir süreliğine Eric Rudder’ın devir alacağı belirtiliyor.

Tami Reller’ın tarafından boşalacak olan koltuğa ise Chris Capossela geçeceğini dün sizlere belirtmiştik. Bu kısımda Chris Capossela mevcut görev pozisyondaki görev yerine birini bulana kadar Tami Reller görev yerinde kalacağı açıklandı.

Microsoft içerisindeki bu değişiklik CEO Satya Nadella tarafından yapılan açıklamaya bakıldığında “Yapılan bu yenilikler Microsoft’un yeni ritmine kavuşması için atılan adımlar olduğu” söyleniyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status