İkinci Apple Store’un Açılış Tarihi Belli Oldu

İkinci Apple Store’un açılış tarihi belli oldu. Teknoloji dünyasının önde gelen firmalarımdan Apple, İstanbul Acıbadem’de bulunan Akasya Acıbadem AVM içerisinde açacağı 2’nci yeni mağazanın açılış tarihini kamuoyuna bildirdi. Apple’ın Türkiye’de 2’nci, dünya da ise 444’üncü mağazası olacak olan Apple Store, 25 Ekim Cumartesi günü saat 10’da Akasya Acıbadem AVM‘de açılıyor. Daha önce Türkiye’de ilk mağazasını İstanbul’un Avrupa yakasına yer alan Zincirlikuyu Zorlu Center AVM‘yi tercih eden Apple, ikinci mağazasını ise Anadolu Yakasında açılmasını tercih etmişti. Ve merakla beklenen günün geldiğini aşağıdaki açıklama ile duyurdu.

Apple Store Akasya

Apple Store Akasya

iPhone’lar, iPad’ler, Mac’ler, iPod’lar ve geniş aksesuar seçenekleri bulunacak. Apple Store’da, çocuklar için özel olarak tasarlanmış çeşitli programlar sunuluyor. Örneğin, Okul Gezisi ve Apple Kampı; çocukların düşünmelerini, öğrenmelerini ve yaratıcılıklarını kullanmalarını sağlamak için iki muhteşem fırsat. Okul gezisi ile çocuklar muhteşem projeler yaratarak bu projelerini mağazayı bir sahne gibi kullanarak başarılarını aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

Yaz dönemindeki Apple Kampı ile 8-12 yaş arasındaki çocukların hayallerini hayata geçirme fırsatı yakalayacakları 3 günlük atölyeler sunuluyor. Çocuklar kendi filmlerini yapmayı öğrenecek veya kendi çizimleri ve ses efektleriyle tasarladıkları interaktif kitaplar da oluşturabilecekler. Ve her atölye, Apple Yaz Kampı Gösterimi ile biterek çocukların tamamlanmış projelerini öğrenciler ve öğretmenleri ile paylaşmalarını sağlayacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status