Ingress iOS için Yayınlandı

Google‘ın dünya çapında oynanan sanal gerçeklik oyunu Ingress iOS için yayınlandı. Niantic Labs tarafından geliştirilen konum bazındaki sanal gerçeklik oyunu Ingress ilk olarak geçtiğimiz yıl Andorid platformu için yayınlanmış ve Android kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmişti. Bugün itibariyle iOS platformunun üyeleri iPhone ve iPad cihazlar içinde yayınlanan Ingress, yeni oyuncu kitlelerine ulaşacak.

Ingress App Store

Ingress App Store

Geçtiğimiz günlerde de Microsoft tarafından Android platformu için yayınlan iklim uygulaması Climatology, Google Play Store içerisindeki yerini almıştı. Bugünde Google, mobil pazarda en büyük rakibi olan Apple’ın iOS işletim sistemi için Andorid platformunun sanal gerçeklik oyunu Ingress’i App Store üzerinde paylaştı. Bakalım önümüzdeki günlerde mobil pazarın devleri arasında hangi uygulamalar çapraz olarak yayınlanmaya devam edecek.

Bugün itibariyle Apple App Store üzerinde yayınlanan konum bazlı sanal gerçeklik oyununu iOS cihazlar için ücretsiz olarak buradan, Andorid cihazlar için ise buradan yükleyebilirsiniz.

Ingress Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status