Instagram Açıklamaları Sonradan Düzenlenecek

Facebook’un 2012 yılında satın aldığı popüler fotoğraf ve kısa video paylaşım uygulaması Instagram‘a yeni gelen özellik sayesinde kullanıcılar daha önce gönderdikleri paylaşımlarda yer alan açıklamaları daha sonra istediği zaman düzeltebilecek. Bu yeni gelen özelliğin ardından Instagram açıklamaları sonradan düzenlenecek ve eksik harften dolayı anlamsız kelimeye düşen paylaşımların da önüne yeni gelen özellik sayesinde geçilmiş olunacak.

Instagram Gönderi Düzeltme

Instagram Gönderi Düzeltme

Ancak yeni gelen özellik sadece Instagram’da gönderilerde yer alan açıklamaları düzenlemesine izin veriyor. Yani arkadaşlarının fotoğraflarına yorumda bulunan kullanıcılar daha sonra gönderdikleri yorumu düzenleyemeyecek ve eskiden olduğu gibi kelime hatası yapanlar yorumu silip tekrar yazıp gönderecek. Bu özelliğin yanı sıra yeni güncellenen Instagram’da daha önce Pusula simgesi ile görüntülenen Keşfet bölümü artık Mercek simgesi ile görüntüleniyor. Ayrıca bu güncelleme ile birlikte kişiler ve etiketler arama özelliği de geliştirildi.

Instagram’da gönderilerde yer alan açıklamaları düzenleme özelliği hem iOS hem de Android uygulamalarından kullanılabilecek. iOS için Instagram uygulamasını buradan, Android için ise Instagram’ı buradan mobil cihazlara yükleyebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status