Instagram Uygulamasına Yeni Filtreler Geldi

Geçtiğimiz günlerde 300 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşmanın sevincini yaşayan Instagram uygulamasına yeni filtreler geldi. Uzun bir bekleyişin ardından gelen yeni filtreler kullanıcıların çok hoşuna gidecek. Instagram’ın yayınladığı son güncelleme ile birlikte mevcut fotoğraf filtrelerine 5 yeni filtre daha eklendi. Bu beş yeni filtrenin isimleri ise Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua şeklinde. Yeni eklenen filtrelerle birlikte Instagram’ın filtre sayısı da 24’e çıkmış oldu. Yeni filtreler an itibariyle iOS ve Android uygulamaları için kullanıma sunuldu. Tabi yeni filtreleri kullanmak için öncelikle cihazınız da bulunan Instagram uygulamasını güncelleme yapmayı unutmayın.

Instagram Yeni Filtreler

Instagram Yeni Filtreler

Instagram 6.4.0 sürümü ile gelen yenilik sadece filtrelerle sınırlı değil. Yeni gelen güncelleme sayesinde artık uygulama içerisindeki mevcut filtreler düzenlenebilecek. Bu özellik sayesinde sıkça kullandığınız fotoğraf filtrelerini ilk sıralara, kullanmadığınız filtreleri ise son sıralara yerleştirebilirsiniz.

Instagram Filtre

Instagram Filtre

Instagram uygulamasına son gelen güncellemenin ana içeriğini yeni eklenen filtreler oluştursa da uygulamanın fotoğraf yorum sisteminde de iyileştirmeler yapıldığını belirtmek isteriz. Bu güncellemeyle birlikte anlık yorumlar özelliği devreye girdi. Artık Instagram üzerinde bir fotoğrafa yorum yaptığınızda yenileme yapmanıza gerek kalmayacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status