Instagram’dan Android Kullanıcıları Şikayetçi

Mobil cihazlar üzerinden fotoğraf ve kısa video paylaşmanın uğrak noktası olan Instagram’dan Android kullanıcıları şikayetçi. Uygulamaya son gelen güncellemenin ardından Android kullanıcıları uygulamanın düzgün çalışmadığından şikayetçi olduklarını Google Play Store üzerinden dile getirmeye başladılar. Ancak uygulama geliştiricilerinden şikayetler konusunda hiç bir açıklama yapılmaması Android kullanıcılarını çileden çıkarmaya devam ediyor.

Instagram Android

Instagram Android

Instagram’a geçtiğimiz günlerde gelen güncellemenin ardından Android kullanıcıları “Akış yenilenemedi” ve “Ağ bağlantısı” hataları ile karşı karşıya kaldıklarını ifade ediyorlar. Ayrıca kullanıcılar, uygulamaya fotoğraf ve video yükleme işlemi sırasında çıkan hatalardan da şikayetçiler. Artan bu şikayetlerin üzerine bazı kullanıcılar uygulamanın ve verilerinin telefondan tamamen silinmesinin ardından uygulamanın tekrar yüklenmesiyle bu sorunların düzeldiği kanaatinde.

Ancak bu yöntemin de kesin çözüm olmadığı Google Play’de yapılan yorumlar arasında geçiyor. Instagram’ın Android sürümünde yaşanan bu hatalar iOS ve Windows Phone sürümünde yaşanmaması Android kullanıcılarının sinirini bozuyor. Çünkü Android’te haftalardır süren bu hatalar karşısında uygulama geliştiricilerinden yapılan resmi bir açıklama yok. Bakalım Android için sorunlu olan Instagram ne zaman güncelleme alacak?

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status