İnternet Tarayıcılar Modaya İlham Kaynağı Oldu

Amerikalı moda fotoğrafçı Viktorija Pashuta internet tarayıcılarının görünümlerinden esinlenerek hazırladığı defile görüntüleri oldukça göz kamaştırıyor. Uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni tasarımını gerçekleştirmek için tarayıcılara eş değer modacılar bulmakta zorlanan Viktorija Pashuta genç modeller Kaylen Dao, Brittany Ryan, Clancy McClain, Tracy Acholonu, Polina Frantsena ile hazırladığı çalışmayı Fashion Affair Magazine dergisinde “What If Girls Were Internet Browsers” adı ile duyurdu.

İnternet Tarayıcılar Modaya İlham Kaynağı Oldu

Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome ve Safari internet tarayıcıların görünümlerinden esinlenerek aynı şekilde beş modelin üzerinde tarayıcıların renk tonlarıyla ilişkili elbiselerin giydirilmesi ile duruşu ve pozları oldukça dikkat edici benzerlikle ortaya çıkan görüntüler görenleri etkiliyor diyebiliriz.

Kadınlar İnternet Tarayıcısı Gibi Giyinse Nasıl Olurdu

Kadınlar İnternet Tarayıcısı Gibi Giyinse Nasıl Olurdu

Makyaj sanatçıları Tokiko Inoue ile Heiddis Ros ve saç stilistleri Tre Major ile stilist Chalia Young’ın yardımıyla hazırlanan Internet Explorer gösterişli, Firefox seksi, Opera zarif, Chrome pratik ve Safari ise modayı takip eden bir tavır aldığını görüyoruz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status