iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Apple’ın 10 Eylül tarihinde tanıttığı yeni akıllı telefonu iPhone 5S’in Türkiye fiyatı belli oldu. Fiyat cep yakıyor! Türkiye satışını ilk olarak başlatan Darty alışveriş sitesi iPhone 5S’in ön sipariş fiyatını 3.199,00TL olarak listeye ekledi. Beklentilerin üzerinde bir fiyatla karşımıza çıkan iPhone 5S, 2 Ekim tarihinden itibaren mağazanın stoklarında yer alacak.

iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı 3.199,00TL

iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı 3.199,00TL

Apple’ın satışa sunduğu ilk günden bu yana stoklarında tükendiği iPhone 5S’in Türkiye fiyatı bomba etkisi yarattı. Ön siparişi ilk olarak kabul eden Darty alış veriş sitesi, 2 yıl garantili 16 GB’lık iPhone 5S’in fiyatını açıklamasıyla şok etkisi yaratan telefonun 64GB’lık modelin fiyatıysa halen belirsizliğini koruyor.

Ayrıca 3.199 Türk Lirası gibi fiyat etiketine sahip iPhone 5S için, Türkiye’nin her yerine 2.99 lira kargo bedeli alması ayrı bir şok etkisi diyebiliriz. Açıklanan fiyatının an itibariyle internete bomba gibi düştüğünü belirtelim.

Editörden;

iPhone 5S’in fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu fiyat karşısında düşüncelerinizi bizlere yorum olarak bırakabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status