iPhone 6 Buna Benzeyebilir

iPhone kullanıcılarının merakla beklediği, Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 6 buna benzeyebilir. Son zamanlarda birçok teknoloji blogu iPhone 6′ya ait çizimler paylaştı. Bu zamana kadar paylaşılan konsept resimlerden en iyisini çizmeyi başaran Martin Hajek, yeni iPhone’un çizdiği resimlere benzemesi pekte hayale benzemiyor.

Hajek, tarafından çizilen yeni iPhone’un konseptleri iPhone 5s’ten daha ince ve iPhone 5c gibi yuvarlatılmış kenarlara sahip olması dikkatleri çekiyor. Ayrıca yeni iPhone’un şuana kadar bulunan iPhone’lar dan daha büyük ekrana sahip olduğu gözüküyor.

iPhone 6

iPhone 6

Uzun zamandır söylen 4.7 inç ekran boyutuna sahip olması beklenen iPhone 6’nın ekran büyüklüğünden ziyade iPhone 5S’ten daha ince olacağı çıkan haberler arasında. Hajek, tarafından çizilen yeni iPhone’un konseptlerine bakıldığında iPhone 5C’nin renk tonlarında kullanılan renklerden biraz daha canlı olduğu gözüküyor.

Bu zamana kadar görülen en iyi iPhone 6 konseptleri aşağıdaki Hajek, tarafından çizilen tasarımlar olduğunu sizlere belirtelim. Ancak tabii ki, Apple’ın büyük ihtimal Eylül ayı içerisindeki tanıtacağı iPhone 6 modeli aşağıdaki konseptlerden farklı olabilir.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status