Isuzu’nun Web Sitesi Yenilendi

Isuzu’nun Web Sitesi Yenilendi

Türkiye’nin önde gelen ticari araç markalarından Isuzu’nun içerik ve kullanıcı deneyimi açısından bir çok yenilik sunan yeni internet sitesi yayına girdi. Türkiye’deki rakiplerinden çok daha iyi bir ziyaret deneyimi sunma ve dünyadaki Isuzu siteleri için  örnek olma hedefiyle tasarlanan web sitesi, Anadolu Isuzu Pazarlama ekibiyle birlikte Positive – A DigitalApproach tarafından tasarlandı ve geliştirildi.

Responsive Tasarım
Yenilenen isuzu.com.tr artan mobil internet kullanımı göz önüne alınarak, telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlarla tam uyumlu olarak tasarlandı. Yeni isuzu.com.tr Türkiye web sitesi, ticari araç markaları arasında responsive tasarımı olan ilk marka oldu.

İsuzu Yenilendi

İsuzu Yenilendi

Tamamen Yenilenen İçerik
Anadolu Isuzu ve Positive ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü içerik çalışmasıyla araç karşılaştırma tabloları ve karşılaştırmalı fiyat listeleri gibi fonksiyonel tabloların yanı sıra modellerinin öne çıkan özelliklerigörseller ile internet sayfasına aktarıldı. Broşürler, kataloglar, reklam filmleri, indirilebilir logolar, kurumsal görseller için medya bölümü yeniden tasarlandı. Araç modellerinin yanısıra kurumsal sayfalar da özel olarak tasarlandı. Yeni görsel galerileri ve dikey zaman tüneli tasarımıyla içeriğin okunabilirliği artırıldı.

Satış & Servis Ağı
Satış ve servis ağının harita üzerindeki lokasyonlarının yanı sıra,GPS ve IP bilgisinden en yakın satış & servis noktası ve yol yardım bulucu gibi özellikler yer alıyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status