The Last of Us PS4 içinde Geliyor

Sony Computer Entertainment tarafından sadece PlayStation 3 yayınlanan The Last of Us PS4 içinde geliyor. İlk olarak PlayStation 3 konsola yayınlanan aksiyon, macera ve hayatta kalma, korku türlerindeki oyun kurgusuna sahip olan oyun PS3 için unutulmaz bir final yaparak geçtiğimiz 2013 yılına damga vurmuştu.

Oyun severlerin kavuştuğu yeni nesil oyun konsolu olarak adlandırılan PlayStation 4 için Last of Us: Remastered ismiyle geleceği belirtildi. Sony Worldwide stüdyosunun başındaki isim Shuhei Yoshida, Twitter hesabı üzerinden Last of Us’ın resmi olarak PlayStation 4 için çıkacağını duyurdu.

The Last of Us PlayStation 4 icin Geliyor

The Last of Us PlayStation 4 için Geliyor

Yeni nesil konsol için çıkacak olan Last of Us’ın detaylarına gelince, 1080p çözünürlükte çalışacak. Last of Us: Remastered, PlayStation 3 versiyonuna göre daha yüksek çözünürlüğe sahip karakter görünümüne, gelişmiş gölge ve ışık efektlerine sahip olacak. Ayrıca PlayStation 4 için geliştirilmiş birkaç oynanış şekline sahip olacak.

Muhtemel olarak önümüzdeki aylarda çıkacak olan oyun iki harita paketine sahip olacak. Bunlardan birincisi Abandoned Territories ikincisi ise Reclaimed Territories harita paketi olacak. Oyun için yayınlanan hikaye ise Left Behind’ı içerecek.

Last of Us’ın yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 için çıkacak olması, Sony’nin konsol platformunda en büyük rakibi olan Microsoft’un Xbox 360 konsoluna sahip olan kullanıcılarının bu aşamada yeni nesil konsolda PlayStation 4’ü tercih etmesinde faktör olabilir.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status